По времени
По цене

Перевозчик PAT TERNOPIL-16127

Телефон: +380352524997
Рейтинг перевозчика PAT TERNOPIL-16127
2.79
Всего оценок: 14
 5
3
 4
3
 3
1
 2
2
 1
5

Все маршруты перевозчика

Варшава - Тернопoль Тернополь - Варшава

Фотографии


 • 0
  | 01.08.2017 Rzeszow - Lviv

  Хотіла висказати свою думку за автобус, рейс Praga-Lviv. По-перше, я їхала з моїми друзями з Італії, які не розуміли української мови. Добре що я розмовляю українською, того що персонал автобуса не старався допомогти, був сердитий, не ввічливий, і мені було дуже соромно , так як я везла своїх друзів на родину, перше що вони побачили це брудний, не якісний сервіс автобуса, і людей які не хотіли допомогти і грубіянити. Водію автобуса має бути соромно за таке, і ще Україна хоче ввійти в Європу..... Водій хотя би міг постаратися допомогти, але навпаки, він був злий, говорив тільки по-українськи, нічого не пояснював. Мені як українці було соромно !! Автобус, грязний, ДУЖЕ СТАРИЙ, коли їхав на першій передачі, то таке відчуття було що заглохне кожний раз. Надіюсь вам буде соромно за такий сервіс який ви надаєте людям які замовляють квитки на вашому сайті !!!

 • 0
  | 21.04.2017 Тернополь - Люблин

  Автобус незручний і брудний. Ручний багаж не було куди покласти.крісла незручні на таку подорож, мало місця на ноги. На моє місце продали два білети, прийшлося сперечатися з іншою пасажиркою за місце в автобусі. На кордоні стояли довго, на українському то висадили всіх пасажирів з багажем і тримали в холодному приміщенні 2 години. Про причини затримки ніхто не поінформував, водій вдавав, що не чує запитання. В результаті перед нами на польський кордон проїхали 4 автобуси, що видовжено час очікування на кордоні ще на дві години.

 • 1
  | 18.04.2017 Lviv - Krakow airport

  Купила квитки ЛЬвів-Краків аеропорт через сайт Infobus - було на квитку місце. Коли автобус приїхав до Львова всі люди в автобусі сиділи не по місцях. Так як Львів був останньою точкою в Україні куди заїджав автобус - мені дісталося найгірше місце в кінці автобусу. Щодо автобуса на великі відстані він дуже вузький, особливо прохід між двома рядами. Кожний раз коли люди виходили і заходили постійно штурхали, бо нерельно було пройти щоб не зачіпити людини. Поспати в дорозі також нормально не вийшло. І ще валіза, її верх поцарапали коли робили перепакування на кордоні. Одна сторона тепер має полоску. Тільки відповідати за це ніхто не буде.

 • 1
  | 16.04.2017 Тернополь - Краков

  Стосовно дороги нарікань особливих немає - виїхали вчасно, все було нормально. Але, незважаючи на те, що в квитку було зазначене місце зупинки в Кракові Dworzec Główny PKP, мене висадили вночі в Кракові невідомо де - запропонували вибирати між цим місцем і аеропортом. А мій гуртожиток в 250 метрах від Dworzec Główny PKP((((. Замість 4.30 ми були в Кракові в 00.10. Можливо, для когось це й було б бонусом, але мене мали зустріти в 4.30, а не в 00.10.

 • 1
  | 08.01.2017 Каменец-Подольский - Люблин

  Поїздка дуже неприємна, постійно було дуже холодно в автобусі, вікна замерзли навіть з внутрішньої сторони, трохи тепліше стало лише, коли минали Тернопіль, після обурень людей. Весь час було холодно, при тому , що на кордоні стояли 10,5 годин

Поиск маршрута Пожалуйста, подождите

Напишите ваше сообщениеИдет соединение...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

Дополнительная информация