Podle času
Podle ceny

Dopravce ATE TRANSPORT

Telefon: +48535713535
Hodnocení dopravce ATE TRANSPORT
2.77
Hodnocení celkem: 13
 5
4
 4
1
 3
1
 2
2
 1
5

Všechny linky dopravce

Gdańsk - Iwano-Frankowsk Ivano Frankivsk - Gdansk

Fotky


 • 0
  Львов - Варшава

  1. Ви не витримує те поваги до україно мовних користувачів, тому не отримаєте поваги взамін! 2. Водій відмовився випустити з автобуса, який надто довго стояв на кордоні, через що я пропустив літак! 3. Сервіс треба будувати, автобуси були в ціні у минулому столітті, зараз Ви продаєте сервіс, а не машини!

 • 0
  Варшава - Львов

  Квитки купив в інтернеті без конкретного місця,тому мав деякі перестороги.По приїзду автобуса всі сумніви розвіялися.Автобус і водії-поляки обслуговували нас прекрасно.Запропонували нам місця у задній частині салону,але побачивши наш песимізм,знайшли місця в третьому ряді.Автобус чистий,сидіння розсовуються по ширині і дуже зручні.Дитина прекрасно висипалася за час подорожі.Під час подорожі водії готували чай,каву(на прохання пасажирів).Все пройшло прекрасно.Водії ввічливі,культурні. Одразу попереджаю,що маршрут обслуговують як польські екіпажі,так і українські.Їхню роботу не бачив і оцінювати не можу. І ще одна порада:квитки потрібно роздруковувати(про це вас завжди попереджають при купівлі).

 • 0
  Warszawa - Lviv

  It was a good trip , good drivers .

 • -1
  Гданьск - Львов

  Заказ билета был онлайн (в электронном виде ). Водитель не захотел брать в автобус по этому билету, сказал нужно распечатать. Обошли весь вокзал и не кто этой услуги не оказывает. Долго уговаривал водителя, только после этого он согласился. Так, что решите эту проблему! Если я купил билеты в электронном виде, я не должен распечатывать их! Проведите беседы с водителями!

 • 0

  źle

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací