Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Brno – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 07:10 BrnoIvano-Frankivsk

27 hod. 10 min.

Čt, Ne

04:00 – 07:10 BrnoIvano-Frankivsk

27 hod. 10 min.

Ne

04:00 – 07:10 BrnoIvano-Frankivsk

27 hod. 10 min.

Čt, Ne

04:00 – 07:10 BrnoIvano-Frankivsk

27 hod. 10 min.

Ne

13:00 – 08:00 BrnoIvano-Frankivsk

19 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

15:20 – 08:55 BrnoIvano-Frankivsk

17 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

15:25 – 13:25 BrnoIvano-Frankivsk

22 hod. 0 min.

Po, Pá

15:30 – 08:45 BrnoIvano-Frankivsk

17 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

18:15 – 12:20 BrnoIvano-Frankivsk

18 hod. 5 min.

So, Ne

18:45 – 13:00 BrnoIvano-Frankivsk

18 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

19:00 – 13:10 BrnoIvano-Frankivsk

18 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

20:30 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

20:30 – 12:00 BrnoIvano-Frankivsk

15 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Ivano-Frankivsk v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

PKP Denysivka-PlusБрно - Львов

Поездкой доволен всё на высшем уровне.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusПрага - Ивано-Франковск

Чудесная поездка. Автобус подали согласно графика. Состояние машины на высоте. Мерс чистый. Во время поездки подавали кофе, чай, конфеты. Остановок достаточно для дальней поездки. Шофера приятные, внимательные, обходительные. Чувствуется их опыт. Мониторы действующие, наушники выдавали на время поездки. В пункт назначения прибыли даже раньше назначенного…

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

все отлично

PKP Denysivka-PlusOlomouc - Stryi

Все дуже добре шофера приємні все ок

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací