Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Brno – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 05:10 BrnoIvano-Frankivsk

25 hod. 10 min.

Čt, Ne

04:00 – 05:10 BrnoIvano-Frankivsk

25 hod. 10 min.

Ne

04:00 – 05:10 BrnoIvano-Frankivsk

25 hod. 10 min.

Čt, Ne

04:00 – 05:10 BrnoIvano-Frankivsk

25 hod. 10 min.

Ne

13:00 – 08:00 BrnoIvano-Frankivsk

19 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

15:20 – 08:55 BrnoIvano-Frankivsk

17 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

15:25 – 13:25 BrnoIvano-Frankivsk

22 hod. 0 min.

Po, Pá

15:30 – 08:45 BrnoIvano-Frankivsk

17 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

18:15 – 12:20 BrnoIvano-Frankivsk

18 hod. 5 min.

Po, Ne

18:15 – 12:20 BrnoIvano-Frankivsk

18 hod. 5 min.

Ne

18:45 – 13:00 BrnoIvano-Frankivsk

18 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

19:00 – 13:10 BrnoIvano-Frankivsk

18 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

20:30 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

20:30 – 12:00 BrnoIvano-Frankivsk

15 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Ivano-Frankivsk v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Сподобались приємні та веселі водії.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Доехали быстро и хорошо! На границе простояли 3 часа, так как была пересменка. В целом перевозчики очень хорошие и отзывчивые люди :)

PKP Denysivka-PlusЧерновцы - Москва

хороший рейс

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

D.M.D. GroupБрно - Львов

Поездка 19.08.17 из Брно. Сервис понравился, персонал внимательный, доброжелательный. Автобус удобный, расстояние между рядами сидений достаточное для человека ростом 197 см, единственно, что нумерация мест не совпадала со схемой при покупке (брал место у прохода. оказалось - у окна. Заполненность - примерно 2/3. В пути…

PKP Denysivka-PlusИвано-Франковск - Прага

Поїздкою задоволена.Бажано мати можливість напитись кави або чаю. Рекомендую.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací