Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Brno – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:00 – 05:30 BrnoIvano-Frankivsk

16 hod. 30 min.

So

15:20 – 08:55 BrnoIvano-Frankivsk

17 hod. 35 min.

Denně

15:25 – 13:25 BrnoIvano-Frankivsk

22 hod. 0 min.

Po, Pá

16:50 – 10:10 BrnoIvano-Frankivsk

17 hod. 20 min.

Po

16:50 – 10:10 BrnoIvano-Frankivsk

17 hod. 20 min.

Ne

17:15 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

17 hod. 45 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

17:15 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

17 hod. 45 min.

Po

18:15 – 12:20 BrnoIvano-Frankivsk

18 hod. 5 min.

Ne

18:45 – 13:00 BrnoIvano-Frankivsk

18 hod. 15 min.

St, Čt, So, Ne

20:30 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

22:00 – 12:50 BrnoIvano-Frankivsk

14 hod. 50 min.

Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Ivano-Frankivsk v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací