Podle času
Podle ceny

Autobusy Gdansk - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Gdansk – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Gdansk do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
05:00 – 17:30 GdanskWarszawa

12 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

05:00 – 17:30 GdanskWarszawa

12 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

07:40 – 16:40 GdanskWarszawa

9 hod. 0 min.

Denně

08:20 – 17:50 GdanskWarszawa

9 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 19:00 GdanskWarszawa

10 hod. 30 min.

Út, So

08:30 – 19:00 GdanskWarszawa

10 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

10:00 – 18:30 GdanskWarszawa

8 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

10:00 – 18:30 GdanskWarszawa

8 hod. 30 min.

Út, Pá, So, Ne

10:50 – 21:00 GdanskWarszawa

10 hod. 10 min.

Denně

10:50 – 21:00 GdanskWarszawa

10 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 18:30 GdanskWarszawa

7 hod. 30 min.

St, So

11:00 – 18:30 GdanskWarszawa

7 hod. 30 min.

St

11:30 – 19:20 GdanskWarszawa

7 hod. 50 min.

Po, Čt, So

14:00 – 22:10 GdanskWarszawa

8 hod. 10 min.

So, Ne

14:00 – 22:10 GdanskWarszawa

8 hod. 10 min.

Ne

16:00 – 23:40 GdanskWarszawa

7 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 23:40 GdanskWarszawa

7 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 23:40 GdanskWarszawa

7 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 21:55 GdanskWarszawa

4 hod. 55 min.

Út, St, Pá, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Gdansk do centra Warszawa v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Gdansk a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací