Podle času
Podle ceny

Autobusy Hradec Králové - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Hradec Králové – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Hradec Králové do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 03:10 Hradec KrálovéLviv

18 hod. 10 min.

St

10:40 – 04:10 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

10:40 – 04:10 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

Čt

11:30 – 02:45 Hradec KrálovéLviv

15 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

13:50 – 07:20 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

Denně

13:50 – 07:20 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

Denně

13:50 – 07:20 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 06:05 Hradec KrálovéLviv

15 hod. 35 min.

Út, So

14:30 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 hod. 0 min.

Út, So

15:05 – 08:25 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 20 min.

Denně

15:30 – 05:35 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 5 min.

Denně

15:30 – 06:05 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 35 min.

Po, Čt

18:25 – 08:50 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 25 min.

Po, Út, St, Pá

18:25 – 09:20 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Hradec Králové do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Hradec Králové a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

ROCA TravelКраков - Львов

мне нравиться это...но другой автобус..да автобус быстро ехать ...и раньше прибитые домой!

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Отличная поездка.Отзывчивые водители.Относительно быстро прошли границу.Рекомендую

Nikolo CZ s.r.o.Градец Кралове - Львов

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový

ROCA TravelЛьвов - Прага

Мне понравилась поездка. Автобус приехал вовремя, я сел на свое место, прибыл по расписанию. Хорошо работал вайфай. Водители нормальные.

ПП КовальХмельницкий - Прага

Водіі клас. Всe добрe,маршрут знають, проблeм нeбуло. Нeжданчік чeкав вжe в Чeхіі, коли нeсподівоно зупинили копи. Всe було добрe. Хай щастить.

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Поездка прошла хорошо, водители доброжелательны и проффесиональны. На границе стояли 12 часов в связи с большим потоком транспорта. Все время ожидания в салоне автобуса работало отопление. С учетом времени прохождения таможни, приехали почти по графику. В дальнейшем буду выбирать данного перевозчика для поездок.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací