Podle času
Podle ceny

Autobusy Hradec Králové - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Hradec Králové – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Hradec Králové do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 03:10 Hradec KrálovéLviv

18 hod. 10 min.

St

10:40 – 04:10 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

Čt

10:40 – 04:10 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

13:50 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 hod. 40 min.

Denně

13:50 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 hod. 40 min.

Denně

13:50 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 hod. 40 min.

Denně

13:50 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 hod. 40 min.

Denně

14:30 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 hod. 0 min.

Út, Čt, So

14:30 – 06:05 Hradec KrálovéLviv

15 hod. 35 min.

Út, Čt, So

14:50 – 05:35 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 45 min.

Denně

15:05 – 08:25 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

15:30 – 06:05 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 35 min.

Po, Čt

18:30 – 10:00 Hradec KrálovéLviv

15 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Hradec Králové do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Hradec Králové a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací