Podle času
Podle ceny

Autobusy Hradec Králové - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Hradec Králové – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Hradec Králové do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 03:10 Hradec KrálovéLviv

18 hod. 10 min.

St

11:30 – 02:45 Hradec KrálovéLviv

15 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

11:40 – 05:00 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 20 min.

11:40 – 05:00 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 20 min.

Čt

13:50 – 07:20 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

Denně

13:50 – 07:20 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

Denně

13:50 – 07:20 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 06:30 Hradec KrálovéLviv

16 hod. 0 min.

Út, So

14:30 – 06:05 Hradec KrálovéLviv

15 hod. 35 min.

Út, So

15:05 – 08:25 Hradec KrálovéLviv

17 hod. 20 min.

Denně

15:30 – 06:05 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 35 min.

Po, Čt

15:30 – 05:35 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 5 min.

Denně

18:25 – 09:20 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá

18:25 – 08:50 Hradec KrálovéLviv

14 hod. 25 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Hradec Králové do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Hradec Králové a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Спасибо все хорошо

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

OK Garant/AgatЛьвов - Краков

Отлично доехали, хороший автобус, доброжелательные водители! Плюс в Польше был бесплатный wifi в автобусе.

Nikolo CZ s.r.o.Praha - Kolomyya

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový. Doporucuji

OK Garant/AgatLviv - Krakow

Everythink fine, staff OK, driver very helpful :-)

ПП КовальЛьвов - Бельско-Бяла

Перевозчик супер.Уже вторая поездка.Рекомендую

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хорошая поездка.Быстро,с пониманием к пассажирам.

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací