Podle času
Podle ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Ivano-Frankivsk – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ivano-Frankivsk do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 17:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

Po, So, Ne

10:00 – 16:20 Ivano-FrankivskRzeszow

6 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá

10:50 – 16:50 Ivano-FrankivskRzeszow

6 hod. 0 min.

Denně

10:50 – 16:50 Ivano-FrankivskRzeszow

6 hod. 0 min.

Denně

12:25 – 19:50 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 25 min.

Čt

13:00 – 21:00 Ivano-FrankivskRzeszow

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

14:30 – 22:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 22:10 Ivano-FrankivskRzeszow

5 hod. 40 min.

Denně

17:20 – 01:10 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 50 min.

Denně

17:40 – 02:00 Ivano-FrankivskRzeszow

8 hod. 20 min.

Út, St, So, Ne

17:40 – 01:25 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

Po, St, So, Ne

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá

18:40 – 02:30 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 50 min.

Denně

19:40 – 04:00 Ivano-FrankivskRzeszow

8 hod. 20 min.

Denně

20:20 – 02:05 Ivano-FrankivskRzeszow

5 hod. 45 min.

Denně

22:00 – 04:25 Ivano-FrankivskRzeszow

6 hod. 25 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ivano-Frankivsk do centra Rzeszow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ivano-Frankivsk a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

МодультрансЛьвов - Краков

ехал с Львова до Кракова всё было хорошо водители хорошие доехали быстро плюс была скидка на билет по льготе

ModultransЛьвов - Гдыня

Всё отлично, спасибо.

P-TRANS/ФОП АмброзякЛьвов - Жешув

Відсутність зарядки і поломані крісла які щоправда цього разу , враховуючи незаповнений автобус не вплинули на поїздку. Відношення водіїв на 5+

ModultransЛьвов - Гданьск

Все понравилось, кроме времени ожидания на границе, но это не их вина.

МодультрансВроцлав - Львов

Поездка была замечательной, уютная атмосфера с любимыми фильмами и программами, толковый и пунктуальный водитель. Единственное, что я замёрзла ночью( Не считая последнего, мне очень понравилось.

МодультрансЛьвов - Краков аэропорт

Огромное спасибо водителям автобуса Львов- Краков 7.10.2017. Если бы не они , пропал бы мой отпуск в Испании и большие деньги заплаченные за него. Только благодаря им я успел на самолёт после 12 часов на границе. Здоровья им и удачи.

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Все было отлично!

МодультрансЛьвов - Краков аэропорт

Чистий автобус, хороший сервіс.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací