Podle času
Podle ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Ivano-Frankivsk – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ivano-Frankivsk do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 18:50 Ivano-FrankivskRzeszow

9 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 19:00 Ivano-FrankivskRzeszow

9 hod. 0 min.

Út, Pá

10:00 – 19:00 Ivano-FrankivskRzeszow

9 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So, Ne

10:50 – 16:50 Ivano-FrankivskRzeszow

6 hod. 0 min.

Denně

10:50 – 16:50 Ivano-FrankivskRzeszow

6 hod. 0 min.

Denně

12:45 – 20:50 Ivano-FrankivskRzeszow

8 hod. 5 min.

St, Pá, Ne

13:00 – 21:00 Ivano-FrankivskRzeszow

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

14:30 – 22:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 50 min.

Denně

16:00 – 23:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

Denně

16:30 – 00:45 Ivano-FrankivskRzeszow

8 hod. 15 min.

So

17:40 – 01:25 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

17:40 – 02:00 Ivano-FrankivskRzeszow

8 hod. 20 min.

Út, St, So, Ne

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

Po, St, So, Ne

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

St, So, Ne

18:40 – 02:30 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 03:00 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 30 min.

Denně

20:20 – 02:05 Ivano-FrankivskRzeszow

5 hod. 45 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ivano-Frankivsk do centra Rzeszow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ivano-Frankivsk a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací