Podle času
Podle ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Ivano-Frankivsk – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ivano-Frankivsk do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 17:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

Po, So, Ne

10:00 – 16:20 Ivano-FrankivskRzeszow

6 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá

10:50 – 16:50 Ivano-FrankivskRzeszow

6 hod. 0 min.

Denně

10:50 – 16:50 Ivano-FrankivskRzeszow

6 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 21:00 Ivano-FrankivskRzeszow

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

14:30 – 22:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 50 min.

Denně

17:40 – 01:25 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

17:40 – 02:00 Ivano-FrankivskRzeszow

8 hod. 20 min.

Út, St, So, Ne

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

Po, St, So, Ne

18:00 – 01:20 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá

18:40 – 02:30 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 03:00 Ivano-FrankivskRzeszow

7 hod. 30 min.

Denně

20:20 – 02:05 Ivano-FrankivskRzeszow

5 hod. 45 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ivano-Frankivsk do centra Rzeszow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ivano-Frankivsk a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

МодультрансЛьвов - Катовице

Поїздка пройшла добре. Приємні і ввічливі водії. Шкода що не було де підзарядити телефон.

ModultransВаршава - Коломыя

Плюси: є вай фай, телевізор. Дуже тепло. Зарядка телефону у водіїв. Мінуси. Не по місцях.

ModultransГданьск - Львов

Все замечательно! + без пересадки!!

ModultransГдыня - Львов

Все великолепно. Внимательные , вежливые водители. При отсутствии туалета в автобусе продумали все остановки. В автобусе тепло, уютно. Одно пожелание пассажирам-учитесь укладывать свои вещи сумки котомки- много времени теряется на посадке. В отношении сервиса infobus-рехлама и стоимость не соотвествует действительности. В рекламе предлагают билет с…

P-TRANS/ФОП АмброзякКатовице - Черновцы

Немного задержался автобус,но в целом все отлично,рекомендую этот маршут...

МодультрансЧерновцы - Ополе

Поїздка пройшла добре. Вже не перший раз користуюся послугами "Модультранс" і завжди тільки приємні враження. (на відміну від "Прикарпатського Експресу"). Велике спасибі водіям. Завжди ввічливі.

МодультрансКраков аэропорт - Ивано-Франковск

Добре добралися. Шофер запізнився, але передзвонив і попередив

МодультрансКалуш - Вроцлав

Устраивает все.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací