• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Kolomyya

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Kolomyya: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kolomyya. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Kolomyya a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kolomyya levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
12:55 – 09:25 KatowiceKolomyya

20 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

12:55 – 09:25 KatowiceKolomyya

20 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:10 – 05:15 KatowiceKolomyya

15 hod. 5 min.

Denně

14:40 – 04:30 KatowiceKolomyya

13 hod. 50 min.

Denně

14:40 – 04:20 KatowiceKolomyya

13 hod. 40 min.

Denně

15:55 – 05:30 KatowiceKolomyya

13 hod. 35 min.

Denně

16:50 – 08:40 KatowiceKolomyya

15 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 09:50 KatowiceKolomyya

14 hod. 50 min.

St, Ne

19:00 – 09:50 KatowiceKolomyya

14 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

21:35 – 12:40 KatowiceKolomyya

15 hod. 5 min.

Út, Čt, Ne

21:35 – 12:40 KatowiceKolomyya

15 hod. 5 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

22:25 – 13:35 KatowiceKolomyya

15 hod. 10 min.

Ne

23:59 – 15:30 KatowiceKolomyya

15 hod. 31 min.

Po, Út, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Kolomyya v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Kolomyya. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací