Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev airport Boryspil - Kryvyi Rih

Koupit jízdenky na autobus Kiev airport Boryspil – Kryvyi Rih: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kryvyi Rih. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev airport Boryspil do Kryvyi Rih a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kryvyi Rih levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 07:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 50 min.

Denně

00:45 – 07:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

00:45 – 07:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

00:45 – 07:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt

00:45 – 07:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

00:45 – 07:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

So

03:40 – 10:30 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 50 min.

Denně

06:45 – 13:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

06:45 – 13:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, So

06:45 – 13:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

07:40 – 14:30 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 50 min.

Denně

07:45 – 14:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, So

07:45 – 14:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

07:45 – 14:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

08:45 – 15:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

08:45 – 15:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

08:45 – 15:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

08:45 – 15:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt, So

09:45 – 16:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

09:45 – 16:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt, So

09:45 – 16:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

09:45 – 16:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

10:40 – 17:30 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 50 min.

Denně

10:45 – 17:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

10:45 – 17:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

10:45 – 17:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt, So

10:45 – 17:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

11:45 – 18:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt, So

11:45 – 18:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

11:45 – 18:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

11:45 – 18:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

12:45 – 19:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

12:45 – 19:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

12:45 – 19:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt, So

12:45 – 19:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

13:40 – 20:30 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 50 min.

Denně

13:45 – 20:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

13:45 – 20:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

13:45 – 20:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

13:45 – 20:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt, So

14:45 – 21:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

14:45 – 21:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

14:45 – 21:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt, So

14:45 – 21:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

15:45 – 22:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

15:45 – 22:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

15:45 – 22:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

15:45 – 22:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt, So

16:40 – 23:30 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 50 min.

Denně

16:45 – 23:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt, So

16:45 – 23:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

16:45 – 23:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

16:45 – 23:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

17:45 – 23:59 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 14 min.

17:45 – 23:59 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 14 min.

St, Čt, So

17:45 – 00:01 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 16 min.

Po, Út

17:45 – 23:59 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 14 min.

Ne

18:45 – 01:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

18:45 – 01:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

18:45 – 01:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

So

18:45 – 01:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

18:45 – 01:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt

19:45 – 02:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

19:45 – 02:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt

19:45 – 02:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

So

19:45 – 02:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

19:45 – 02:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

20:40 – 03:30 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 50 min.

Denně

20:45 – 03:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

20:45 – 03:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

20:45 – 03:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt

20:45 – 03:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

So

20:45 – 03:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

21:45 – 04:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

So

21:45 – 04:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

21:45 – 04:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

21:45 – 04:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

21:45 – 04:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt

22:45 – 05:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

22:45 – 05:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt

22:45 – 05:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

22:45 – 05:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

So

22:45 – 05:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

23:45 – 06:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

23:45 – 06:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

St, Čt

23:45 – 06:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Ne

23:45 – 06:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

Po, Út

23:45 – 06:00 Kiev airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 15 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev airport Boryspil do centra Kryvyi Rih v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev airport Boryspil a příjezdu v Kryvyi Rih. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Kryvorozhskiy Express

Быстро и качественно.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací