• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 19:30 KyivRzeszow

11 hod. 30 min.

Po, Pá, So

08:00 – 20:30 KyivRzeszow

12 hod. 30 min.

Ne

10:50 – 00:05 KyivRzeszow

13 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

11:00 – 02:20 KyivRzeszow

15 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 02:20 KyivRzeszow

15 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 02:20 KyivRzeszow

15 hod. 20 min.

Denně

11:30 – 01:45 KyivRzeszow

14 hod. 15 min.

Denně

11:30 – 01:45 KyivRzeszow

14 hod. 15 min.

Denně

11:30 – 01:45 KyivRzeszow

14 hod. 15 min.

Denně

11:50 – 05:10 KyivRzeszow

17 hod. 20 min.

Denně

11:50 – 05:10 KyivRzeszow

17 hod. 20 min.

Denně

11:50 – 02:00 KyivRzeszow

14 hod. 10 min.

St, Čt, So, Ne

11:50 – 04:00 KyivRzeszow

16 hod. 10 min.

12:00 – 02:20 KyivRzeszow

14 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 02:20 KyivRzeszow

14 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 02:20 KyivRzeszow

14 hod. 20 min.

Denně

13:00 – 04:00 KyivRzeszow

15 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 04:00 KyivRzeszow

15 hod. 0 min.

Denně

13:40 – 03:30 KyivRzeszow

13 hod. 50 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 03:50 KyivRzeszow

14 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

14:00 – 04:00 KyivRzeszow

14 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 04:00 KyivRzeszow

14 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 04:00 KyivRzeszow

13 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 03:50 KyivRzeszow

13 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 03:30 KyivRzeszow

13 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 03:30 KyivRzeszow

13 hod. 0 min.

Po, St, Pá

14:30 – 04:00 KyivRzeszow

13 hod. 30 min.

Denně

23:20 – 12:20 KyivRzeszow

13 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Rzeszow v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací