• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Legnica - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Legnica – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Legnica do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:05 – 23:35 LegnicaLviv

14 hod. 30 min.

Út, Čt, So

09:30 – 23:00 LegnicaLviv

13 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 03:30 LegnicaLviv

13 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 07:10 LegnicaLviv

16 hod. 40 min.

Pá, So

14:30 – 07:00 LegnicaLviv

16 hod. 30 min.

Pá, So

15:35 – 03:35 LegnicaLviv

12 hod. 0 min.

Út, So

15:45 – 05:00 LegnicaLviv

13 hod. 15 min.

Po, So

16:20 – 10:00 LegnicaLviv

17 hod. 40 min.

Po, Pá

16:25 – 08:00 LegnicaLviv

15 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

16:25 – 08:00 LegnicaLviv

15 hod. 35 min.

Denně

16:25 – 07:10 LegnicaLviv

14 hod. 45 min.

Denně

16:25 – 07:30 LegnicaLviv

15 hod. 5 min.

Denně

16:25 – 07:30 LegnicaLviv

15 hod. 5 min.

Denně

16:25 – 06:20 LegnicaLviv

13 hod. 55 min.

Denně

16:25 – 08:00 LegnicaLviv

15 hod. 35 min.

Denně

17:25 – 10:00 LegnicaLviv

16 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Legnica do centra Lviv v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Legnica a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací