Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Hradec Králové

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Hradec Králové: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Hradec Králové. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Hradec Králové a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Hradec Králové levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:40 – 05:10 LvivHradec Králové

15 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:20 – 05:30 LvivHradec Králové

15 hod. 10 min.

Út, So

14:20 – 05:10 LvivHradec Králové

14 hod. 50 min.

Út, Čt, So

16:30 – 06:30 LvivHradec Králové

14 hod. 0 min.

Út

16:30 – 06:30 LvivHradec Králové

14 hod. 0 min.

Po

17:00 – 06:20 LvivHradec Králové

13 hod. 20 min.

Denně

20:50 – 12:10 LvivHradec Králové

15 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So, Ne

21:40 – 13:45 LvivHradec Králové

16 hod. 5 min.

Denně

21:40 – 12:30 LvivHradec Králové

14 hod. 50 min.

St, So, Ne

21:40 – 13:45 LvivHradec Králové

16 hod. 5 min.

Denně

21:40 – 13:45 LvivHradec Králové

16 hod. 5 min.

Denně

21:40 – 13:45 LvivHradec Králové

16 hod. 5 min.

Denně

21:45 – 14:20 LvivHradec Králové

16 hod. 35 min.

Po

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Hradec Králové v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Hradec Králové. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací