Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Hradec Králové

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Hradec Králové: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Hradec Králové. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Hradec Králové a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Hradec Králové levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:40 – 05:10 LvivHradec Králové

15 hod. 30 min.

Čt, So

14:20 – 05:10 LvivHradec Králové

14 hod. 50 min.

Čt, So

15:30 – 05:30 LvivHradec Králové

14 hod. 0 min.

Út, So

16:30 – 07:00 LvivHradec Králové

14 hod. 30 min.

Po

16:30 – 07:00 LvivHradec Králové

14 hod. 30 min.

Út

17:30 – 06:20 LvivHradec Králové

12 hod. 50 min.

Denně

17:45 – 07:10 LvivHradec Králové

13 hod. 25 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:50 – 12:10 LvivHradec Králové

15 hod. 20 min.

Denně

21:40 – 10:10 LvivHradec Králové

12 hod. 30 min.

Po, St, So, Ne

21:45 – 14:30 LvivHradec Králové

16 hod. 45 min.

Po

22:10 – 13:50 LvivHradec Králové

15 hod. 40 min.

Denně

22:10 – 13:50 LvivHradec Králové

15 hod. 40 min.

Denně

22:10 – 13:50 LvivHradec Králové

15 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Hradec Králové v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Hradec Králové. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

It was in a high level.Thank you.

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YЛьвов - Прага

Поездка прошла очень хорошо. К водителям претензий никаких - все было очень культурно, вежливо и аккуратно. Доехали легко, на таможне долго не стояли.

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Киев

Все чудово.

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YКраков - Львов

СУПЕР автобус! супер водители!!! очень комфортно и душевно!!!!

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YЛьвов - Прага

Дякую водіям. Вперше їхала цим рейсом. Все добре.

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Прага

Автобус и сервис нормальный, но из-за долгого прохождения границы Украина-Польша нам пришлось прождать автобус во Вроцлаве 2 часа. Будьте готовы к тому, что ваши планы могут немного сместиться из-за потока желающих въехать из Украины в Еврозону. Туалета в автобусе нет, но водители делают остановки. 4…

Яцив ФОПКраков - Калуш

Vodili molodci,svoju rabotu znajut,a vot poljskie pogranci mu...ki

Яцив ФОПСтрый - Вроцлав

Львів Вроцлав Все ОК!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací