Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Hradec Králové

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Hradec Králové: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Hradec Králové. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Hradec Králové a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Hradec Králové levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:40 – 05:10 LvivHradec Králové

15 hod. 30 min.

Čt, So

14:20 – 05:10 LvivHradec Králové

14 hod. 50 min.

Čt, So

15:30 – 05:30 LvivHradec Králové

14 hod. 0 min.

Út, So

16:30 – 06:30 LvivHradec Králové

14 hod. 0 min.

Po

16:30 – 07:00 LvivHradec Králové

14 hod. 30 min.

Út

17:30 – 06:20 LvivHradec Králové

12 hod. 50 min.

Denně

17:45 – 07:10 LvivHradec Králové

13 hod. 25 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:50 – 12:10 LvivHradec Králové

15 hod. 20 min.

Denně

21:40 – 10:10 LvivHradec Králové

12 hod. 30 min.

Po, St, So, Ne

21:45 – 14:30 LvivHradec Králové

16 hod. 45 min.

Po

22:10 – 13:50 LvivHradec Králové

15 hod. 40 min.

Denně

22:10 – 13:50 LvivHradec Králové

15 hod. 40 min.

Denně

22:10 – 13:50 LvivHradec Králové

15 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Hradec Králové v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Hradec Králové. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Яцив ФОПЛьвов - Прага

Все супер! Доволен !

Яцив ФОПГрадец Кралове - Львов

Водії ввічливі, все по маршруту. Задоволена. 5 з 5

Яцив ФОПКатовице - Долина

Вічливі водії, які чітко виконують свої обов'язки і люблять свою роботу. Дуже вдячний за швидку і комфортну поїздку до дому.

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YЛьвов - Прага

В автобусе тепло.Водители вежливые.

Яцив ФОПКраков - Ивано-Франковск

Шофера ввічливі поїздкою задоволена.

Yatsiv FOPKalush - Praha

Доїхали швидко і в час. Одне що не було wifi

Yatsiv FOPWroclaw - Kalush

Great service.

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

It was in a high level.Thank you.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací