• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Poznan - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Poznan – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Poznan do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 01:35 PoznanTernopil

18 hod. 35 min.

Út, Čt, So

07:30 – 01:00 PoznanTernopil

17 hod. 30 min.

Denně

07:30 – 01:00 PoznanTernopil

17 hod. 30 min.

Denně

07:30 – 01:00 PoznanTernopil

17 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 04:00 PoznanTernopil

20 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

08:00 – 04:00 PoznanTernopil

20 hod. 0 min.

Út

08:50 – 03:45 PoznanTernopil

18 hod. 55 min.

Po, Út, So

08:50 – 03:45 PoznanTernopil

18 hod. 55 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

10:00 – 03:10 PoznanTernopil

17 hod. 10 min.

Denně

10:30 – 07:00 PoznanTernopil

20 hod. 30 min.

Denně

10:40 – 08:40 PoznanTernopil

22 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

10:40 – 08:40 PoznanTernopil

22 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

10:40 – 08:40 PoznanTernopil

22 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

10:40 – 08:40 PoznanTernopil

22 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

11:55 – 09:00 PoznanTernopil

21 hod. 5 min.

Denně

12:00 – 03:25 PoznanTernopil

15 hod. 25 min.

Denně

12:00 – 03:30 PoznanTernopil

15 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

15:00 – 10:30 PoznanTernopil

19 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 16:40 PoznanTernopil

22 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Poznan do centra Ternopil v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Poznan a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací