Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Olomouc

Koupit jízdenky na autobus Praha – Olomouc: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Olomouc. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Olomouc a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Olomouc levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:30 – 14:30 PrahaOlomouc

6 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 14:30 PrahaOlomouc

5 hod. 30 min.

10:00 – 15:30 PrahaOlomouc

5 hod. 30 min.

Út, Čt, So

10:00 – 14:30 PrahaOlomouc

4 hod. 30 min.

Čt

10:00 – 14:30 PrahaOlomouc

4 hod. 30 min.

So

10:00 – 13:50 PrahaOlomouc

3 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá

11:00 – 14:50 PrahaOlomouc

3 hod. 50 min.

Po, Ne

11:20 – 16:30 PrahaOlomouc

5 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 16:30 PrahaOlomouc

4 hod. 30 min.

Út, So

12:30 – 16:30 PrahaOlomouc

4 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

12:30 – 16:30 PrahaOlomouc

4 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

14:00 – 18:00 PrahaOlomouc

4 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 19:25 PrahaOlomouc

5 hod. 25 min.

So, Ne

14:30 – 18:25 PrahaOlomouc

3 hod. 55 min.

Po

14:30 – 19:40 PrahaOlomouc

5 hod. 10 min.

Čt, Ne

14:30 – 18:25 PrahaOlomouc

3 hod. 55 min.

Po, Čt, Ne

15:15 – 20:20 PrahaOlomouc

5 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 19:45 PrahaOlomouc

4 hod. 30 min.

St, So

16:00 – 20:30 PrahaOlomouc

4 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 20:30 PrahaOlomouc

4 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

16:15 – 20:50 PrahaOlomouc

4 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 22:00 PrahaOlomouc

4 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

18:00 – 21:30 PrahaOlomouc

3 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

18:45 – 22:45 PrahaOlomouc

4 hod. 0 min.

Po, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Olomouc v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Olomouc. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

CK EUROTOUR

Výborný dopravce, dobrá komunikace, pohodlný autobus

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací