• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Vinnytsia - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Vinnytsia – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Vinnytsia do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:15 – 15:30 VinnytsiaKatowice

15 hod. 15 min.

Denně

03:40 – 19:00 VinnytsiaKatowice

15 hod. 20 min.

Denně

06:00 – 22:00 VinnytsiaKatowice

16 hod. 0 min.

Denně

06:00 – 21:30 VinnytsiaKatowice

15 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So

06:00 – 22:15 VinnytsiaKatowice

16 hod. 15 min.

Út, Pá

06:00 – 21:30 VinnytsiaKatowice

15 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So

06:00 – 22:00 VinnytsiaKatowice

16 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

06:15 – 21:05 VinnytsiaKatowice

14 hod. 50 min.

Po

08:25 – 23:55 VinnytsiaKatowice

15 hod. 30 min.

So

08:30 – 22:50 VinnytsiaKatowice

14 hod. 20 min.

Denně

08:30 – 01:20 VinnytsiaKatowice

16 hod. 50 min.

Út

08:50 – 22:50 VinnytsiaKatowice

14 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 00:35 VinnytsiaKatowice

15 hod. 35 min.

Pá, So, Ne

09:25 – 00:35 VinnytsiaKatowice

15 hod. 10 min.

Pá, So, Ne

09:50 – 01:30 VinnytsiaKatowice

15 hod. 40 min.

Denně

09:50 – 01:10 VinnytsiaKatowice

15 hod. 20 min.

Denně

10:00 – 03:00 VinnytsiaKatowice

17 hod. 0 min.

Denně

10:50 – 02:10 VinnytsiaKatowice

15 hod. 20 min.

Po, St, Pá

12:00 – 05:00 VinnytsiaKatowice

17 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 05:00 VinnytsiaKatowice

16 hod. 30 min.

Denně

12:50 – 04:00 VinnytsiaKatowice

15 hod. 10 min.

14:00 – 05:30 VinnytsiaKatowice

15 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 07:15 VinnytsiaKatowice

17 hod. 5 min.

Po

15:00 – 04:05 VinnytsiaKatowice

13 hod. 5 min.

St, Čt, So, Ne

15:15 – 04:05 VinnytsiaKatowice

12 hod. 50 min.

St, Čt, So, Ne

15:30 – 05:15 VinnytsiaKatowice

13 hod. 45 min.

Denně

15:30 – 09:00 VinnytsiaKatowice

17 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 09:00 VinnytsiaKatowice

17 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 09:25 VinnytsiaKatowice

16 hod. 55 min.

Denně

16:50 – 07:40 VinnytsiaKatowice

14 hod. 50 min.

Denně

16:50 – 07:50 VinnytsiaKatowice

15 hod. 0 min.

Denně

16:50 – 09:25 VinnytsiaKatowice

16 hod. 35 min.

Denně

17:20 – 07:50 VinnytsiaKatowice

14 hod. 30 min.

Denně

17:20 – 07:40 VinnytsiaKatowice

14 hod. 20 min.

Denně

17:25 – 15:10 VinnytsiaKatowice

21 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

17:25 – 15:10 VinnytsiaKatowice

21 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Vinnytsia do centra Katowice v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Vinnytsia a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací