Podle času
Podle ceny

Linka 278 Ivano-Frankоvsk - Liberec

12:00 Rachiv Aut. Nádr., ul. Privokzalna 11
14:00 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
15:00 Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
16:30 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
17:30 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
19:00 Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
19:30 Michalovce Lastomírska 831/1
20:40 Košice Aut. Nádr., nast.2, Stanicne nam. 9
22:10 Rožňava Aut. Nádr., nast.3
23:50 Zvolen Balkán 53 pl.1
01:30 Nitra Staničná 1563/1, pl. 6B
03:00 Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy
05:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
08:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Maskaljuk Dmytro
Slevy: 10% Studenti do 25 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Rachiv - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací