Podle času
Podle ceny

Linka 278 Liberec - Ivano-Frankovsk

Odjezdy: 27 Říj, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Pro, 8 Pro, 15 Pro, 22 Pro, 29 Pro
12:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
15:30 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
17:30 Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy
18:50 Nitra Staničná 1563/1, pl. 6B
20:30 Zvolen Aut. Nádr., ul. Balkán 53
22:30 Rožňava Aut. Nádr., nast.2
23:30 Košice Aut. Nádr., nast.2, Stanicne nam. 9
00:00 Michalovce Lastomírska 831/1
02:00 Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
05:10 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
06:10 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
07:40 Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
08:50 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
10:00 Rachiv Aut. Nádr., ul. Privokzalna 11
11:50 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
12:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
Dopravce: Maskaljuk Dmytro
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Ivano-Frankivsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací