• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Винница - Варшава

Grechanyuk Viktor
Odjezdy: 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 9 Srp, 10 Srp
  1. 14:35Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 15:00Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  3. 16:45Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 17:25Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul. Kniazia Ostrozkoho, 2
  5. 18:30Slavuta Cafe "Suputnyk", ul. Myru, 154
  6. 19:00Netishyn Nákupní centrum, pr. Nezalezhnosti, 22
  7. 19:10Ostrog Úrad registrace, pr. Nezalezhnosti , 81
  8. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 00:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 01:00Dorohusk celnice (PL-UA)
  11. 04:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  12. 06:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  • Dopravce: Grechanyuk Viktor
  • Slevy: 5% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací