Podle času
Podle ceny

Linka Киев (Львов) - Бельско-Бяла (-30% акция)

Odjezdy: 10 Pro, 11 Pro, 12 Pro, 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 19 Pro
07:30 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
08:50 Shehyni celnice (UA-PL)
09:10 Medyka celnice (PL-UA)
10:30 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
12:00 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
13:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:15 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
15:30 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
15:50 Tychy Zastávka, Szpital Wojewódzki
16:10 Pszczyna Baza BP "Globus", ul. Nałkowskiej 17
16:30 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
16:50 Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
Dopravce: Схидно-Европейська Подорож

Všechny linky Lviv - Bielsko-Biala

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací