Podle času
Podle ceny

Linka 419/1 Прага - Киев (доп)

11:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:45 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
16:00 Frydek-Mistek Zastavka na znamení
16:30 Český Těšín celnice (CZ-PL)
19:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
03:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:45 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: KiyPasTrans, ATP-7
Slevy: 10% Skupina 10 osob
40% Ditě od 5-12 let
99% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Praha - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací