Podle času
Podle ceny

Linka Хмельницкий - Быдгощ

07:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:15 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
08:30 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
09:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:50 Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
13:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
14:30 Shehyni celnice (UA-PL)
15:00 Medyka celnice (PL-UA)
16:00 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
18:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
19:10 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
20:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Katowice ul. Piotra Skargi 6
00:01 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
01:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
03:30 Leszno ul.Towarowa 1
05:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
06:00 Gniezno Čerpací stanice Orlen
07:30 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
Dopravce: FOP Kharkavy
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Khmelnytskyi - Bydgoszcz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací