Podle času
Podle ceny

Linka Cernivtsi-Savona

09:20 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
10:50 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
12:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
14:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:50 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
18:25 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
19:30 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
12:55 Trento Piazza Dante
14:40 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
16:05 Brescia P.Leortomercato V.Orzinuovl
17:05 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
18:10 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
19:10 Novara Aut. Nádr., Largo Pastore 1
20:45 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
22:25 Genova Piazza Della Vittoria
23:10 Savona Piazza Del Popolo
Dopravce: Odri
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Chernivtsi - Savona

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací