Podle času
Podle ceny

Linka 229 Кривой рог - Прага

Odjezdy: 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro, 31 Pro
22:30 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
01:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
03:30 Cherkasy Aut. Nádr.
05:30 Kiev airport Boryspil Terminal
08:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:10 Krakovets celnice (UA-PL)
20:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
02:40 Ostrava Aut. Nádr. nást.5
04:10 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
05:40 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
08:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kryvyi Rih - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací