Podle času
Podle ceny

Linka Быдгощ - Хмельницкий

05:00 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:25 Gniezno Čerpací stanice Orlen
08:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
09:30 Leszno ul.Towarowa 1
11:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
13:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:20 Katowice ul. Piotra Skargi 6
17:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:35 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
19:50 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
21:40 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
23:00 Medyka celnice (PL-UA)
00:10 Shehyni celnice (UA-PL)
01:35 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
02:45 Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
04:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
04:45 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
05:00 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
06:15 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: FOP Kharkavy
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Bydgoszcz - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací