Podle času
Podle ceny

Linka 333 Харьков - Краков - Прага

Odjezdy: 18 Říj, 25 Říj, 1 Lis, 8 Lis, 15 Lis, 22 Lis, 29 Lis, 6 Pro, 13 Pro, 20 Pro
23:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
01:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
03:30 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
04:00 Pyriatyn Aut. Nádr., ul. Chervonoarmejska 154
05:30 Kiev airport Boryspil Terminal
07:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
10:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:10 Krakovets celnice (UA-PL)
20:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
02:40 Ostrava Aut. Nádr.
04:10 Olomouc Sladkovského 142/37
05:40 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
08:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kharkiv - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací