Podle času
Podle ceny

Linka 4005 Рига - Прага

Odjezdy: 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro, 2 Pro, 3 Pro, 4 Pro
12:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Magdeburg ZOB am Hbf
10:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:40 Kassel Stanice Wilhelmshöhe
14:35 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:30 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:05 Darmstadt Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
16:55 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
18:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:35 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:30 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:55 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Dopravce: ECOLINES
Slevy: 50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Riga - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací