Podle času
Podle ceny

Linka (VO) E-130 Вроцлав-Киев

07:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
08:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:45 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
10:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
12:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
15:55 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Krakovets celnice (UA-PL)
21:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:45 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
20:40 Korczowa customs PL-UA
Dopravce: Sokół
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací