Podle času
Podle ceny

Linka Кырджали - Дортмунд

Odjezdy: 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro, 23 Pro
05:00 Kardzhali Aut. Nádr.
06:00 Haskovo Centrální аutobusové nádraží
07:25 Plovdiv Aut. Nádr. Sud
08:15 Pazardzhik Centrální аutobusové nádraží
10:00 Sofia Aut. Nádr., "Serdika"
00:40 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
03:05 Linz Industriezeile vis a vis von Haus 84
04:40 Salzburg P+R Süd
07:05 München Aut. Nádr., "Hackerbrücke"
09:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
12:25 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
15:50 Köln airport Flughafen ZOB
16:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
17:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
17:55 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
18:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
Dopravce: ArdaTur
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce
10% Student
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
80% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Haskovo - Dortmund

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací