Podle času
Podle ceny

Linka Сохачев - Камянец-Подольский

09:30 Sochaczew Aleja 600-lecia 6, u kostela
09:42 Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
10:10 Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
10:40 Bronisze Čerpací stanice "Lotos"
12:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
13:05 Grójec Armii Krajowei 41, "ORLEN"
14:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
15:40 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
17:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
18:20 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
22:50 Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
00:01 Lutsk Near Bus Station, ul. Konyakina 39
01:05 Rivne Bus Stop "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
02:05 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
02:40 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
03:05 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
03:50 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
04:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
05:05 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
05:45 Dunaivtsi Aut. Nádr.
06:30 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Dopravce: Lux-reisen

Všechny linky Sochaczew - Kamianets-Podilskiy

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací