Podle času
Podle ceny

Linka Санкт-Петербург - Куопио

10:45 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
11:00 Sankt-Peterburg Aut. Nádr., "Moskovskij"
11:05 Sankt-Peterburg Hotel Grand Europe
13:30 Vyborg Vlak. Nádr.
15:00 Lappeenranta Aut. Nádr.
15:30 Imatra Aut. Nádr.
16:00 Parikkala Zastavka na znamení (Vlak. Nádr.)
16:30 Sarkisalmi ABC station, 30 min break
16:45 Punkaharju Aut. Nádr
17:15 Savonlinna Aut. Nádr
18:00 Juva ABC station, 15 min break
18:45 Varkaus Aut. Nádr
19:05 Leppävirta Aut. Nádr
19:45 Kuopio Aut. Nádr.
Dopravce: Tilausmatkat
Slevy: 15% Ditě od 12-16 let
15% Student
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Sankt-Peterburg - Lappeenranta

Popularne kursy z Finsko

Popularne kursy do Finsko

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací