Podle času
Podle ceny

Linka Roma-Kyiv

08:30 Roma Autostazione Tiburtina
10:10 Terni Autostazione piazza della Rivoluzione France ATC
11:30 Perugia Terminal pizza Partiglani
13:15 Bagno di Romagna VIA Lungo Savio fronte "Euro Terme"
14:10 Cesena Autostazione p.Karl Marx
15:35 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
20:50 Tarvisio celnice (IT-AT)
02:15 Nickelsdorf celnice (AT-HU)
10:00 Zahony celnice (HU-UA)
11:20 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
13:50 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
15:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
20:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
21:40 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:40 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Dopravce: Odri
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Roma - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací