Podle času
Podle ceny

Linka 1156 Bern - Warszawa - Riga

Odjezdy: So
06:45 Bern Bus parking " Schutzenmatte", Hbf
08:20 Zürich Carparkplatz am Shilquai
09:00 Winterthur Lagerhaustr. near Parkhaus ARCH (Hbf 5 min)
09:50 Sankt Gallen Lagerstrasse
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: ECOLINES
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Bern - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací