Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Koln

21:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
22:00 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
01:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:45 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
07:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
02:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
04:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
10:30 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
12:15 Osnabruck Hbf.,Theodor-Heuss-Platz 2
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
13:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
14:20 Wuppertal Hbf., Döppersberg
14:30 Köln Hbf, ZOB, Breslauer Platz
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kherson - Köln

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací