Podle času
Podle ceny

Linka Камянец-Подольский - Сохачев

06:30 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
07:05 Dunaivtsi Aut. Nádr.
07:45 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
08:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:30 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
10:25 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
11:10 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
11:45 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
13:10 Rivne Bus Stop "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
16:00 Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
16:50 Yagodyn celnice (UA-PL)
19:30 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
20:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
21:55 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
23:05 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
23:45 Grójec Armii Krajowei 41, "ORLEN"
01:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:55 Bronisze Čerpací stanice "Lotos"
02:20 Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
02:35 Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
03:00 Sochaczew Aleja 600-lecia 6, u kostela
Dopravce: Lux-reisen

Všechny linky Kamianets-Podilskiy - Sochaczew

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací