Podle času
Podle ceny

Linka Куопио - Санкт-Петербург

07:30 Kuopio Aut. Nádr.
08:20 Leppävirta Aut. Nádr
08:45 Varkaus Aut. Nádr
09:45 Juva ABC station, 15 min break
10:40 Savonlinna Aut. Nádr
11:10 Punkaharju Aut. Nádr
12:00 Sarkisalmi ABC station, 30 min break
12:05 Parikkala Zastavka na znamení (Vlak. Nádr.)
12:50 Imatra Aut. Nádr.
13:30 Lappeenranta Aut. Nádr.
18:00 Vyborg Vlak. Nádr.
20:10 Sankt-Peterburg Hotel Grand Europe
20:25 Sankt-Peterburg Aut. Nádr., "Moskovskij"
20:30 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Dopravce: Tilausmatkat
Slevy: 15% Ditě od 12-16 let
15% Student
50% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Lappeenranta - Sankt-Peterburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací