Podle času
Podle ceny

Linka 436 Прага - Краков - Львов

08:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
11:35 Harrachov celnice (CZ-PL)
12:20 Jelenia Gora Aut. Nádr., ul. Obrońców Pokoju 1B
14:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
17:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
19:25 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:25 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
02:55 Krakovets celnice (UA-PL)
04:40 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
05:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Praha - Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací