Podle času
Podle ceny

Linka 846403 Kiev - Warszawa - Bonn

07:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
14:25 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg ZOB am Hbf
10:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:15 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
12:50 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:55 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:00 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
15:55 Hamm Willy-Brandt-Platz
16:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
17:20 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
17:55 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
18:35 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:25 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
20:05 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
Dopravce: Ecolines

Všechny linky Kiev - Bonn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací