Podle času
Podle ceny

Linka Гданськ - Черновцы

08:00 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
10:30 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
12:00 Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
16:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
00:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:30 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
02:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
03:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
05:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
06:15 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
07:10 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnicka 1
08:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: ФОП «Опирук»
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
20% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Gdansk - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací