Podle času
Podle ceny

Linka 1456 Stuttgart - Praha - Riga

Odjezdy: 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře
20:20 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
22:00 Hradec Králové Terminál HD
01:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
09:20 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: ECOLINES
Slevy: 50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Praha - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací