Podle času
Podle ceny

Linka Praha - Zaporizhzhya

08:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
14:55 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
18:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
21:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
00:30 Dorohusk celnice (PL-UA)
01:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
03:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
05:35 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
08:00 Korosten Aut. Nádr.
10:25 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
11:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:30 Cherkasy Aut. Nádr.
16:40 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
18:00 Oleksandriia Zastavka na znamení
19:10 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Aut. Nádr.
21:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:40 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
Dopravce: Lines Polissya / PP Anikeenko P.V.

Všechny linky Praha - Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací