Podle času
Podle ceny

Linka 847002 Freiburg - Warsaw - Kiev

07:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:30 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
09:00 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
09:55 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
10:35 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:45 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
12:35 Darmstadt Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
13:20 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
14:15 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:10 Kassel Stanice Wilhelmshöhe
16:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
18:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:00 Magdeburg ZOB am Hbf
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
17:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:35 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:35 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:30 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: ECOLINES

Všechny linky Freiburg im Breisgau - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací