Podle času
Podle ceny

Linka 374 Praha - Kishinev

10:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
13:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
00:05 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
02:00 Deva Aut. Nádr. (McDonalds)
03:00 Sebes Bus station, near train station, Vanatori street
04:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
05:00 Fagaras Aut. Nádr.
06:00 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
07:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Chisinau Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
Dopravce: Dac Trans
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Praha - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací