Podle času
Podle ceny

Linka 141001 Киев - Варшава - Роттердам

17:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
21:40 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
23:45 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
12:10 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
13:10 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
15:05 Groningen Bus Stop on Stationsweg between stands A and B opposite Railway Station
16:35 Zwolle Centrální vlakové nádraží, Hanzelaan 244B
17:20 Apeldoorn Crossing Stationsstraat and Stationsplein opposite Railway Station
17:50 Arnhem City Bus Stop “Bouriciusstraat” on Amsterdamseweg, near Railway Station
18:55 Utrecht Autobusová zastávka na 81 Croeselaan
19:50 Amsterdam Autobusová zastávka na Radarweg naproti vlakovému nádraží Amsterdam Sloterdijk
20:55 Den Haag Central station
21:30 Rotterdam Aut. Nádr., Conradstraat
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: ECOLINES

Všechny linky Kiev - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací