Podle času
Podle ceny

Linka 4001 Praha - Riga

09:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
10:45 Hradec Králové Terminál HD
14:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
18:20 Lodz Dw.Fabryczny
21:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:25 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:55 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
01:20 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
02:05 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
04:20 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
05:20 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
07:00 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
08:55 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
11:15 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Nordeka Serviss SIA
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Ditě od 13-18 let
10% Student (Euro26)
10% Mládež do 26 let
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Praha - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací