Podle času
Podle ceny

Linka Краков - Черновцы (с 13.06)

16:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:00 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
19:30 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
21:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
22:50 Medyka celnice (PL-UA)
00:05 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
00:15 Lviv Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:30 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
02:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
03:00 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
05:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Султан Тревел

Všechny linky Krakow - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací