Podle času
Podle ceny

Linka Киев - Вроцлав

Odjezdy: 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 7 Lis, 9 Lis
23:15 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
01:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
03:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
05:10 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
06:15 Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
08:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:35 Jaroslaw Aut. Nádr., ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
13:55 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
15:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:35 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
19:35 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
Dopravce: ФОП «Паславський Ярослав»
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací