Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Lecce (Universe)

Odjezdy:
11:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
13:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
16:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
21:30 Padova Autostazione SIT A, p.le Boschetti
23:00 Ferrara Stazione FS
23:30 Bologna Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:40 Rimini Via Settembrini Ospedale Civile
01:50 Ancona Stazione FS
04:00 Pescara A/14 uscitaPE Nord-Hotel Miramare
05:20 Termoli Terminal bus
06:00 San Severo Stazione FS
06:30 Foggia Stazione FS
07:55 Andria AGIP via Corato / Togliatti
08:45 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
10:15 Brindisi Viale Amo(Cimitero)
11:00 Lecce SS LE/BR difronte Hotel Tiziano
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-11 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Kiev - Lecce

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací