Podle času
Podle ceny

Linka Гданьск - Винница

07:00 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
08:50 Grudziadz Aut. Nádr., ul. Dworcowa 42
10:00 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
10:50 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
11:50 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
13:00 Kutno ul. Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
14:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
15:30 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
18:00 Kielce ul. Czarnowska 12
19:15 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
19:50 Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
20:40 Stalowa Wola Aut. Nádr., ul.Okulickiego 3
21:05 Nisko Plac Wolności
22:05 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
23:45 Medyka celnice (PL-UA)
01:45 Shehyni celnice (UA-PL)
02:55 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
04:35 Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
05:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
06:35 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
06:55 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
08:15 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:10 Letychiv Aut. Nádr., ul.50-ricca Zovtnja 1
10:05 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
Dopravce: Lux-reisen
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Gdansk - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací