Podle času
Podle ceny

Linka 847605 Киев - Варшава - Берн

07:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
14:25 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:35 Bayreuth Goethestraße,hbf
11:50 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
14:05 München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
15:10 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
16:10 Ulm Fernbusparkplatz Eberhard-Finckh-Strasse 34
18:35 Sankt Gallen Hbf. / Bahnhofstrasse bei Rathaus
19:25 Winterthur Lagerhaustr. near Parkhaus ARCH (Hbf 5 min)
20:05 Zürich Carparkplatz am Shilquai
21:35 Bern Bus parking " Schutzenmatte", Hbf
Dopravce: Ecolines

Všechny linky Kiev - Bern

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací