Podle času
Podle ceny

Linka 388/3 Chernivtsi - Praha

Odjezdy: 16 Pro, 23 Pro, 30 Pro, 6 Led, 13 Led, 20 Led, 27 Led, 3 Úno, 10 Úno, 17 Úno
09:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
11:00 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
12:25 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
13:15 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
14:05 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
14:45 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
16:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
00:30 Krakow parking, ul. Bosacka
05:00 Ostrava Aut. Nádr.
05:30 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
07:30 Hradec Králové Terminál HD
10:30 Praha Aut. Nádr., "Želivského"
Dopravce: Rega & R s.r.o.
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Chernivtsi - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací