Podle času
Podle ceny

Linka Косов - Познань (20.11 - )

Odjezdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
15:30 Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
16:40 Kolomyya Kolo, Bus Station,ul. Antonenka-Davydovycha 15
18:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
19:45 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
20:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
21:20 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
01:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
05:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:40 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
10:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: ФОП «Опирук»
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
20% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kosiv - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací